Evde Serum Hizmeti

Evde Serum Hizmeti

Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti, Turkuaz Team tarafından verilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak için, hastalarınızın serumlarının takılması, enjeksiyon yapılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Serum Nedir?

Serum biyolojik bir sıvı olup hastalara hastalığın özelliğine göre içeriği değiştirilerek damar içi yolla verilmektedir. Damar içi veya intravenöz,  damar içi enjeksiyon acil durumlarda, çok hızlı etki istenen zamanlarda, yüksek hacimli sıvıların verilmesi gerektiğinde ve diğer yollardan ağrılı olan ilaçların hastaya uygulanmasında kullanılır. İlaç etkisi anında görülebilir. Pek çok madde yavaşça enjekte edilmek zorundadır. Steriliteye kesinlikle uyulmalıdır.

 

Evde Serum Hizmeti İçin İletişim

Evimizide serum hizmeti almak için yapmanız gereken tek şey sitemizin iletişim kanallarından bize ulaşmaktır. Acil durumlarda anında personelelerimiz adresinize intikal etmektedir. Sonraki dönemler için ise randevu talepleriniz alınıp gününde ve saatinde hizmet için sağlık personellerimiz adresinize gelmektedirler. Telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Teklif Formu

Özel Ambulans Hizmetleri


Sağlık sektörünün olmazsa olmaz hizmetlerinden biri olan ambulans servisimize kolaylıklar getirdik.
Turkuaz Ambulans olarak sizlerin çok daha rahat edebilmesi için hazırladığımız özel ambulans servisimizi hizmete sunduk.
Özel ambulanslar prensip olarak nakil ambulanslarla aynı çalışmaktadır. Özel ambulans hizmetimiz nakil ambulans hizmetimizle birebir aynı prensiple çalışmakla beraber, sizlere özel olup içerisinde çok daha fazla imkan barındırmaktadır.
Normalde nakil ambulansları sizleri en yakın hastaneye götürmekteyken, özel ambulans servislerimizle nakilinizi dilediğiniz hastaneye yapmaktayız. Hastaneden eve, evden hastaneye veya hastaneden hastaneye nakil gerçekleştirmekteyiz.
Aynı zamanda şehirlerarası ve şehir içi nakil hizmeti de sunmaktayız.

Sizler için en iyi hijyen koşullarını sağlayarak, deneyimli personellerimizle birlikte nakil işlemlerinizi en hızlı ve güvenilir yollarla yapmak için hizmet veriyoruz.
Fiyatlarımız nakil mesafesine göre değişmekle beraber sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Bize numaralarımızdan ulaşabilir, aklınıza takılan soruları mail yoluyla iletebilirsiniz.
Ambulanslarımızda ilk yardım uygulamaları için en temiz ve yüksek kaliteli aparatları kullanmaktayız. Araçlarımız hizmetimizin kalitesini yükseltmek amacıyla en yeni ve en kapsamlı araçlar arasından seçilmiştir.

Hizmetlerimiz

Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti, Turkuaz Team tarafından verilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak için,…

İncele

Özel Ambulans Hizmeti

Özel ambulans mı arıyorsunuz? hasta nakli mi yapacaksınız? Turkuaz Team hizmetinizdedir. Özel…

İncele

Kurumsal Hizmet

Düzenli aralıklarla sağlık kontrolünden geçmesi gereken, nakil ve tıbbi müdahale ihtiyacı…

İncele

Etkinliklerle Sağlık Hizmeti

Spor organizasyonları, miting ve toplantılar, konserler, yarışmalar ve benzeri çeşitli etkinliklerde…

İncele

Evde Bakım

Konu sağlık olduğunda beklemek veya ertelemek gibi bir lükse sahip değiliz. Bu sebeple evde…

İncele
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team Ambulans Hizmetleri İletişim
Turkuaz Team Ambulans Hizmetleri WhatsApp