Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları 

Özel Ambulans fiyatlandırması hastanın transfer edileceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir.Hasta trasferlerinde hastanın genel durumuna, tıbbi ihtiyacına göre hasta nakil ambulansı veya acil yardım ambulansı yönlendirilir.Hasta nakil ambulansına göre daha donanımlı ve kapsamlı olan acil yardım ambulansının fiyatlandırması da farklıdır.

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakil ambulansı genel durumu stabil, hayati risk taşımayan daha çok trasfer desteği ihtiyacı olan hastalarda tercih edilir. Sağlık bakanlığı hasta nakil ambulansı standartlarına uygun araçlarımızda bir sağlık personeli ve bir ilk yardım sertifikalı sürücü bulunmaktadır. 5 farklı sedye grubunun bulunduğu bu araçlarda hastaların genel ihtiyaçlarına uygun sedye grubu kullanılarak hasta trasferleri gerçekleştirilir.Hasta nakil ambulansları her ne kadar acil yardım ambulanslarına göre daha az ekipmana sahip olsa da olası bir hayati tehlikede gerekli ilk yardımı sağlayacak cihaz ve ilaç donanımına sahiptir.

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları 

Hasta Nakil Ambulansı fiyatlandırması şehir içi trasferlerde açılış ücreti 200TL + KM başına 8TL olarak hesaplanmaktadır. Şehirler arası transferler de ise açılış ücreti 300TL + KM başına 7TL olarak hesaplanmaktadır.

Acil Yardım Ambulansı 

Acil yardım ambulansları ilk yardım ambulansı olarak da bilinir. Genel durumu riskli, hayati tehlikesi olan,(kanamalı, bilinci kapalı hastalar) hastalarda tercih edilen araçlardır.Acil yardım ambulanslarında bir acil tıp teknisyeni, bir paramedic ve bir ilk yardım sertifikalı sürücü bulunmaktadır. Yoğun bakım transferlerinde solunum ve kardiyolojik açıdan sık takip ve tedavinin sağlanması gereken hastalarda acil yardım ambulansları kullanılır. Acil yardım ambulanslarında trasfer edilen hastanın hastanede aldığı tıbbi destek kesilmeden trasfer gerçekleştirilebilir.Ayrıca travma hastalarında da ilk müdahale için olay yerine gelen ambulas türüdür acil yardım ambulansları.Çalışan kadrosu ve içindeki son teknoloji cihazlarıyla her türlü hasta transferine uygun olan bu araçlarla şehir içi ve şehirler arası hasta transferi yapmak mümkündür.

Acil Yardım Ambulansı Fiyatları 

Acil Yardım Ambulansı fiyatlandırması şehir içi transferlerde açılış 300TL+ KM başına 8TL olarak hesaplanmaktadır.

Şehirler arası trasferler de ise açılış 400TL+KM başına 8TL olacak şekilde hesaplanmaktadır.

 

Sizde şehir içi veya şehirler arası hasta trasferi yapmak istiyorsanız Turkuaz Team Ambulans ile hemen iletişime geçebilir ve hastanız için en uygun özel ambulansı talep edebilirsiniz.

 

       02129090112                 7/24 Çağrı Merkezi 

Özel Ambulans Hizmetleri


Sağlık sektörünün olmazsa olmaz hizmetlerinden biri olan ambulans servisimize kolaylıklar getirdik.
Turkuaz Ambulans olarak sizlerin çok daha rahat edebilmesi için hazırladığımız özel ambulans servisimizi hizmete sunduk.
Özel ambulanslar prensip olarak nakil ambulanslarla aynı çalışmaktadır. Özel ambulans hizmetimiz nakil ambulans hizmetimizle birebir aynı prensiple çalışmakla beraber, sizlere özel olup içerisinde çok daha fazla imkan barındırmaktadır.
Normalde nakil ambulansları sizleri en yakın hastaneye götürmekteyken, özel ambulans servislerimizle nakilinizi dilediğiniz hastaneye yapmaktayız. Hastaneden eve, evden hastaneye veya hastaneden hastaneye nakil gerçekleştirmekteyiz.
Aynı zamanda şehirlerarası ve şehir içi nakil hizmeti de sunmaktayız.

Sizler için en iyi hijyen koşullarını sağlayarak, deneyimli personellerimizle birlikte nakil işlemlerinizi en hızlı ve güvenilir yollarla yapmak için hizmet veriyoruz.
Fiyatlarımız nakil mesafesine göre değişmekle beraber sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Bize numaralarımızdan ulaşabilir, aklınıza takılan soruları mail yoluyla iletebilirsiniz.
Ambulanslarımızda ilk yardım uygulamaları için en temiz ve yüksek kaliteli aparatları kullanmaktayız. Araçlarımız hizmetimizin kalitesini yükseltmek amacıyla en yeni ve en kapsamlı araçlar arasından seçilmiştir.

Hizmetlerimiz

Evde Serum Hizmeti

Evde serum hizmeti, Turkuaz Team tarafından verilmektedir. Bu hizmetten faydalanmak için,…

İncele

Özel Ambulans Hizmeti

Özel ambulans mı arıyorsunuz? hasta nakli mi yapacaksınız? Turkuaz Team hizmetinizdedir. Özel…

İncele

Kurumsal Hizmet

Düzenli aralıklarla sağlık kontrolünden geçmesi gereken, nakil ve tıbbi müdahale ihtiyacı…

İncele

Etkinliklerle Sağlık Hizmeti

Spor organizasyonları, miting ve toplantılar, konserler, yarışmalar ve benzeri çeşitli etkinliklerde…

İncele

Evde Bakım

Konu sağlık olduğunda beklemek veya ertelemek gibi bir lükse sahip değiliz. Bu sebeple evde…

İncele
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team
Turkuaz Team Ambulans Hizmetleri İletişim
Turkuaz Team Ambulans Hizmetleri WhatsApp